Remus Kościerzyna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

2014.11.11 Udany występ w corocznym biegu Niepodległości w Gdyni

Email Drukuj PDF

To były czwarte i zarazem ostatnie biegi z cyklu Grand Prix Gdyni o puchar prezydenta miasta Wojciecha Szczurka w roku 2014.

W biegu szkół podstawowych na 1000m startowało 676 zawodniczek i zawodników.
I miejsce - wsród dziewcząt - zajęła Natalia Felskowska (SP1 K-na).
Wśród chłopców II miejsce zajął Paweł Dobberstein (SP1 K-na).

W biegu gimnazjów na 2000m startowało ponad 400 zawodniczek i zawodników.
I miejsce - wśród dziewcząt - zajęła Marta Felskowska (Prymus).
V miejsce - wśród chłopców - zajął Kewin Trzebiatowski (St. Polaszki)

W biegu szkół średnich na 2000m startowało ponad 300 zawodniczek i zawodników.
Wśród dziewcząt:
- II miejsce zajęła Weronika Lizakowska (PZS nr 1)
- IV miejsce zajęła Weronika Pustułka (LO)
Wsród chłopców IV miejsce zajął Damian Narloch (PZS nr 1)

W biegu głównym na 10km, w którym do mety dobiegło ponad 6600 osób, pobiegł Wojciech Pobłocki, Krzysztof Kwiatkowski oraz Błażej Wnuk. Krzysztof uzyskał swój nowy rekord 37:07.

Wszyscy wymienieni zawodnicy reprezentują klub Remus Kościerzyna.

Poprawiony: czwartek, 20 listopada 2014 10:50
 

XX Kościerskie Biegi Uliczne za nami!

Email Drukuj PDF

Jubileuszowa - XX edycja Kościerskich Biegów Ulicznych już za nami.

W sobotę, 11 października - jak co roku, ulicami Kościerzyny ścigało się kilkaset osób.
Aż 170 osób z różnych stron kraju ukończyło bieg główny, który odbył się na dystansie około 5,2 km.

WYNIKI BIEGU GŁÓWNEGO

WYNIKI BIEGÓW MŁODZIEŻOWYCH

GALERIA 1
GALERIA 2

Sponsorzy

Poprawiony: czwartek, 16 października 2014 07:02
 

30.08.2014 Mistrzostwa Okręgu Młodzików oraz biegi towarzyszące juniorów i seniorów w Gdańsku

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę, w Gdańsku, odbyły się mistrzostwa młodzików (rocznik 99-00).
Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Remus Kościerzyna.
Na 600 m srebrny medal zdobył Kewin Trzebiatowski z wynikiem 1:33.30.
Na 1 000 m, wśród młodziczek, brązowy medal zdobyła Marta Felskowska uzyskując wynik 3:12.35.
Na 300 m z rekordem życiowym czwartą lokatę zajęła Brigitta Houn.
Na zawodach odbyły się biegi dodatkowe juniorów i seniorów. Na 1 000 m zwyciężył Patryk Serkowski z wynikiem 2:38.28. Trzecie miejsce uzyskał Damian Narloch, poprawiając swój rekord życiowy, z czasem 2:39.74.

Wśród juniorek młodszych bardzo dobry wynik uzyskała Weronika Lizakowska na 1 000 m - 2:56.94 (rekord klubu Remus i czwarty wynik na liście krajowej). Brawo !!!

Wśród dzieci starszych (2002r) na 1000m startował Paweł Dobberstein uzyskując bardzo dobry wynik 3:14.17 (rek. życiowy).

Poprawiony: piątek, 05 września 2014 06:24
 

13-15.07.2014 XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich we Wrocławiu

Email Drukuj PDF

W dniach 13-15 lipca 2014 odbyła się XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich we Wrocławiu.
W finale B Patryk Serkowski przebiegł 800m w czasie 1:59.85, co dało mu 13 miejsce w kraju.
Weronika Lizakowska przebiegła 1500m w czasie 4:46.30 zajmując 6 miejsce w kraju.

Poprawiony: środa, 03 września 2014 12:32
 

05-06.07.2014 XXIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce w Radomiu

Email Drukuj PDF

W dniach 05-06.07.2014 odbyły się XXIV Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce w Radomiu
Krzysztof Kwiatkowski zdobył złoty medal w biegu na 10 000m (M40) oraz brązowy medal w biegu na 5000m (M40).
Wojciech Pobłocki zdobył srebrny medal w biegu na 200m (M50).

Poprawiony: środa, 03 września 2014 12:11
 

10.06.2014 Wojewódzka Licealiada Lekkoatletyczna w Chojnicach

Email Drukuj PDF

Dnia 10.06.2014 odbyła się Wojewódzka Licealiada Lekkoatletyczna w Chojnicach

Hanna Pawelska zdobyła srebro w skoku w dal z wynikiem 5.12 oraz brąz w biegu na 100m z czasem 13.17.
Patryk Serkowski z czasem 53.07 zdobył srebro w biegu na 400m.

Poprawiony: środa, 03 września 2014 11:50
 

28.05.2014 XV Wojewódzka Gimnazjada Lekkoatletyczna Młodzieży Szkolnej w Słupsku

Email Drukuj PDF

W dniu 28.05.2014 odbyłą się XV Wojewódzka Gimnazjada Lekkoatletyczna Młodzieży Szkolnej w Słupsku.

Nasza klubowiczka, Weronika Lizakowska, zdobyła srebrny madal w biegu na 600m.

Poprawiony: środa, 03 września 2014 11:50
 

10.05.2014 Bieg Europejski Gdyni

Email Drukuj PDF

W dniu 10 maja 2014 odbył się Bieg Europejski Gdyni wraz z biegami młodzieżowymi.

W biegu gimnazjalistów Marta Felskowska i Andrzej Kwiatkowski pobiegli na trasie 2 km.
Marta zdobyła złoto wyprzedzając kolejną zawodniczkę o całą długość Skweru Kościuszki !
Andrzej zajął 10 miejsce wśród chłopców.

W biegu szkół podstawowych na trasie 1 km:
3 miejsce wśród dziewcząt zajęła Natalia Felskowska,
5 miejsce wśród chłopców zajął Paweł Dobbewstein.

W biegu głównym na 10 km, atestowanej trasie, do mety dobiegły 5143 osoby. Wśród nich było 2 naszych weteranów.
Krzysztof Kwiatkowski - zajął 106 miejsce open; 11 miejsce w kategorii M40 z czasem 37min 9s co jest jego nowym rekordem życiowym.
Wojciech Pobłocki przebiegł dystans w czasie 45min 18s.

Poprawiony: środa, 03 września 2014 11:50
 


Strona 1 z 7

Patron medialny

Reklama
Reklama

Główny sponsor

Reklama

Partnerzy

SKTR Kościerzyna

UKS Olimpijczyk Skorzewo

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

nastadiony.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości